×

Szukasz pomocy?

1 Zadzwoń do nas lub napisz maila.
2 Po rozmowie zaproponujemy terapię.
3Przyjeżdżasz do ośrodka rozpoczynamy terapię
Na życzenie zainteresowanego istnieje możliwość przywiezienia go do ośrodka naszym transportem.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zwiększamy szanse wyjścia z nałogu do maksimum.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Całodobowa opieka.

Telefon alarmowy:
+48 602 330 352

Agnieszka Zych

Psycholog

Agnieszka Zych

Psycholog – certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień , trener ART. – Treningu Zastępowania Agresji. Od roku 2004 pracuje z osobami uzależnionymi oraz ich rodzinami.

Agnieszka Zych

Ukończone szkolenia :

 • Kurs Pięcioletni– Całościowy Kurs Psychoterapii ze szczególnym uwzględnieniem terapii rodzin organizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju i Terapii Rodzin „Na Szlaku” w Krakowie. Obecnie jestem na 4 roku Kursu.
 • Studia podyplomowe – Profilaktyka i Terapia Uzależnienia od Narkotyków, certyfikat
  specjalisty terapii uzależnień Studia podyplomowe Psychologia kliniczna ze szczególnym uwzględnieniem Psychologii
  klinicznej dzieci i młodzieży
 • Szkolenie dla mediatorów – certyfikat
 • Program socjoterapeutyczny – Trening Zastępowania Agresji ART
 • „Podejście krótkoterminowe skoncentrowane na rozwiązaniu w relacji pomagania” – szkolenie prowadzone przez Katarzynę Strzałę i Krzysztofa Strzałę.
 • „Interwencja pedagogiczna w sytuacji przemocy w rodzinie” – szkolenie organizowane przez Ośrodek Szkoleń „IRDA” Elblągu.
 • „Terapia poznawczo – behawioralna dzieci i młodzieży na przykładzie programu Coping Cat”– szkolenie prowadzone przez psychologa, terapeutę z Centrum Psychologii Integralnej w Warszawie.
 • „W pułapce uzależnień” – konferencja organizowana przez Komendę Miejską Policji w Elblągu.
 • Udział w konferencji „Uzależnienia behawioralne”.
 • Udział w szkoleniu, seminarium „Coaching – jak budować relacje z dzieckiem” – organizowanym przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną nr 1,nr 2 oraz Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Elblągu.
 • Udział w szkoleniu „Psychotraumatologia” – organizowanym przez Fundację Pomorskie Centrum Psychotraumatologii.
 • Stop Przemocy w Rodzinie, Szkole i na Ulicy – konferencjaOjcostwo w rodzinie XXI wieku – konferencja
 • Narkomania – HIV / AIDS wymiana doświadczeń Polski i Europy – konferencja
 • Wartości chroniące w uzależnieniach – konferencja
 • Neurobiologiczne podstawy procesów integracji sensorycznej i podstawowa ich ocena – szkolenie I stopnia w zakresie teorii i terapii Integracji Sensorycznej
 • Bardziej zrozumieć – efektywniej pomóc w realizacji wolności – konferencja
 • Podstawy wykorzystania testu MMPI – badanie, interpretacja, opracowanie wyników – szkolenie

 

Agnieszka Zych

Studia podyplomowe – Profilaktyka i Terapia Uzależnienia od Narkotyków, certyfikat
specjalisty terapii uzależnień Studia podyplomowe Psychologia kliniczna ze szczególnym uwzględnieniem Psychologii
klinicznej dzieci i młodzieży

Agnieszka Zych

Od roku 2004 pracuje z osobami uzależnionymi oraz ich rodzinami.

Piotr Kluska

Dyrektor Ośrodka

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień ,absolwent Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Następnie ukończył Studium Psychoterapii Uzależnień w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień w Czarnym Borze w zakresie nowoczesnych metod diagnozowania oraz terapii uzależnień i współuzależnienia.

Agnieszka Zych

Psycholog

Psycholog – certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień , trener ART. – Treningu Zastępowania Agresji. Od roku 2004 pracuje z osobami uzależnionymi oraz ich rodzinami.

Agnieszka Czarzasta-Tercjak

Specjalista Psychiatra

Specjalista psychoterapii uzależnień. Ukończyła STUDIUM SYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Specjalista Psychiatra

Anna Dodziuk

Psychoterapeutka, superwizorka psychoterapii

Psychoterapeutka, superwizorka psychoterapii i treningu psychologicznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowany doradca rodzinny i specjalistka psychoterapii uzależnień. Kilkanaście lat pracowała w Poradni Przedmałżeńskiej i Rodzinnej TRR, a następnie ponad dwadzieścia lat w Instytucie Psychologii Zdrowia, gdzie zajmowała się głównie pracą psychoterapeutyczną z grupami trzeźwiejących alkoholików i członków ich rodzin.

Piotr Wodzikowski

Opiekun grupy

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, w tym z młodzieżą „trudną”, jako instruktor harcerstwa oraz instruktor żeglarstwa. Wcześniej pracował w pionach Ruchu Drogowego Policji, gdzie zajmował się również problematyką szerzenia idei bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym trzeźwości, wśród środowisk kierowców zawodowych.

Michał Krajnik

Mam 26 lat, jestem absolwentem ośrodka In Puris, w którym leczyłem się z uzależnienia. Jestem zdrowiejącym narkomanem, alkoholikiem i hazardzistą. W pomaganiu innym uzależnionym odnalazłem radość życia. Trzeźwość daje mi tyle energii, że znajduję czas na aktywne uczestnictwo w życiu różnych wspólnot samopomocowych. Jestem studentem psychologii. Kierunek studiów oraz moje doświadczenie umożliwia mi pracę z osobami uzależnionymi. Moje hobby to różnego rodzaju aktywności fizyczne, w tym bieganie, tenis stołowy, siłownia oraz jazda rowerem.

Kadra Techniczna

Jarosław Mazur

Opiekun, obsługa techniczna Ośrodka

Absolwent Ośrodka In-Puris. Podczas pobytu tak spodobała mu się atmosfera, domowe ciepło i poczucie bezpieczeństwa, że skorzystał z propozycji i pozostał w Ośrodku, jako pracownik techniczny. Już w czasie własnej terapii udało się z niego wydobyć wiele ukrytych talentów. Stał się naszą złotą rączką i dzisiaj trudno wyobrazić sobie Ośrodek bez jego obecności.

Katarzyna Stankiewicz

Szef kuchni oraz opiekun części mieszkalnej ośrodka

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kuchni i domu wielorodzinnego. Organizowała duże przedsięwzięcia kulinarne - zarówno do strony obsługowej jak i kuchennej. Przygotowuje pyszne posiłki wkładając w nie swoje serce, jest dobrym duszkiem nie tylko kuchni, ale i całego Ośrodka. Uwielbia zaskakiwać kulinarnymi niespodziankami, rozpieszcza nas robionymi znienacka słodkimi „cosiami”.

W naszym ośrodku zmierzymy się razem z Twoimi problemami Przyjedź, przemyśl, odetchnij, twoje kłopoty odejdą w zapomnienie.

Dzięki naszym specjalistom i wyjątkowemu otoczeniu większość naszych podopiecznych nie wraca do "złych nawyków" po naszej terapii.

TOP
ZADZWOŃ602 330 352