×

Szukasz pomocy?

1 Zadzwoń do nas lub napisz maila.
2 Po rozmowie zaproponujemy terapię.
3Przyjeżdżasz do ośrodka rozpoczynamy terapię
Na życzenie zainteresowanego istnieje możliwość przywiezienia go do ośrodka naszym transportem.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zwiększamy szanse wyjścia z nałogu do maksimum.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Całodobowa opieka.

Telefon alarmowy:
+48 602 330 352

PRYWATNY OŚRODEK TERAPII

W In-Puris przebywa maksymalnie do 12 pacjentów.

Jako najskuteczniejszą formę terapii uznajemy sesje indywidualne i grupowe prowadzone przez profesjonalną, wykwalifikowaną kadrę terapeutyczną (specjalistów psychoterapii uzależnień, psychiatrów i psychologów).

WAŻNE

Nie tylko terapia

Terapia uzależnień

Praca z końmi

Terapia uzależnień

Terapia uzależnień

Terapia uzależnień w In Puris jest to emocjonalny kontakt pacjenta z koniem, i to nie koniecznie z pozycji siodła. Efekty przynosi już samo przebywanie pensjonariusza w bezpośredniej bliskości zwierzęcia. Tym kontaktom w pierwszej fazie nierzadko towarzyszy lęk, nawet wyprowadzenie wierzchowca ze stajni okazuje się piekielnie trudnym zadaniem. Kiedy jednak obawy mijają, pacjenci zaczynają okazywać co raz większe zainteresowanie zachowaniami koni, także relacjami w stadzie, którego zasady funkcjonowania są przykładem znakomitej organizacji życia w danej społeczności.

Rekreacja

Terapia uzależnień

Terapia uzależnień

Wierząc w sens reedukacji i resocjalizacji chcemy poprzez terapię przywrócić radość chorego z szeroko pojętej rekreacji. Do dyspozycji Naszych pensjonariuszy przygotowaliśmy:

  • quady,
  • rowery,
  • kijki do nordic walkingu,
  • sprzęt wędkarski,

a co najważniejsze ogromne tereny zielone zachęcające do eksploracji. Na terenie ośrodka znajdują  się również zarybione stawy.

Terapia uzależnień

Terapia uzależnień

GOLF

Terapia uzależnień

Terapia uzależnień

Nasz ośrodek prowadzi bliską współpracę z

Sand Valley Golf & County Club w Pasłęku

dzięki, której Nasi pensjonariusze mogą korzystać z 18-to dołkowego pola golfowego. Dla początkujących możliwa jest nauka gry z trenerem lub akademia golfa.

W naszym ośrodku zmierzymy się razem z Twoimi problemami Przyjedź, przemyśl, odetchnij, twoje kłopoty odejdą w zapomnienie.

Dzięki naszym specjalistom i wyjątkowemu otoczeniu większość naszych podopiecznych nie wraca do "złych nawyków" po naszej terapii.

TOP
ZADZWOŃ602 330 352