×

Szukasz pomocy?

1 Zadzwoń do nas lub napisz maila.
2 Po rozmowie zaproponujemy terapię.
3Przyjeżdżasz do ośrodka rozpoczynamy terapię
Na życzenie zainteresowanego istnieje możliwość przywiezienia go do ośrodka naszym transportem.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zwiększamy szanse wyjścia z nałogu do maksimum.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Całodobowa opieka.

Telefon alarmowy:
+48 602 330 352

Leczenie Uzależnień prywatny ośrodek odwykowy

Leczenie uzależnień - życie w trzeźwości

Opierając się na doświadczeniach autorytetów w dziedzinie walki z uzależnieniem  można stwierdzić, że jedyną skuteczną metodą tej walki jest życie w trzeźwości. Wydawać się może, że jest to warunek prosty i możliwy do wdrożenia bez większego wysiłku. Jak bardzo błędne jest takie myślenie zdaje sobie sprawę każdy, kto wpadł w sidła choroby jaką jest uzależnienie. Alkoholik, dla którego alkohol jest lekiem na wszystko i jedynym fundamentem jego dotychczasowego życia, musi odrzucić ten jedyny znany mu środek radzenia sobie ze wszystkimi problemami. Świadomego, satysfakcjonującego, trzeźwego życia trzeba się nauczyć. Aby to zrobić konieczna jest terapia oparta na odpowiednim programie. Terapia, która będzie przygotowaniem do długiego procesu zdrowienia. Leczenie uzależnień w naszym ośrodku jest na bardzo wysokim poziomie.

leczenie uzależnień

leczenie uzależnień

Celem terapii uzależnienia  jest przede wszystkim nabycie umiejętności reagowania na przeciwności i problemy inaczej niż sięgając po alkohol,narkotyki czy leki. Nauka konstruktywnego rozwiązywania problemów jest niemożliwa w ciągu kilku czy nawet kilkunastu tygodni, proces zdrowienia trwa latami, a  nawet osoby uzależnione z długoletnim stażem trzeźwości są narażeni na nawroty choroby. Dlatego początkowy okres leczenia powinien obejmować intensywną terapię, która jest pierwszym krokiem w drodze do zdrowia.

Leczenie uzależnień - program terapii

Większość intensywnych terapii stacjonarnych w Polskich ośrodkach leczenia uzależnień – tak jak i w naszym ośrodku – opiera się na tak zwanym Modelu Minnesota. Program ten obejmuje 28 dni bardzo intensywnej terapii stacjonarnej. Terapia prowadzona jest zarówno w małych grupach jak i indywidualnie, przy wsparciu najbliższych alkoholika. Został on opracowany w Stanach Zjednoczonych jako połączenie doświadczeń psychologów i psychoterapeutów zajmujących się leczeniem uzależnień z doświadczeniami wspólnoty Anonimowych Alkoholików, Narkomanów, Hazardzistów itp.

W naszym ośrodku zmierzymy się razem z Twoimi problemami Przyjedź, przemyśl, odetchnij, twoje kłopoty odejdą w zapomnienie.

Dzięki naszym specjalistom i wyjątkowemu otoczeniu większość naszych podopiecznych nie wraca do "złych nawyków" po naszej terapii.

TOP

Zapisz się do newslettera,

aby otrzymywać najnowsze informacje.
Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności.

POMYŚLNIE ZOSTAŁEŚ ZAPISANY. SPRAWDŹ SWOJĄ POCZTĘ I KLIKNIJ W LINK AKTYWUJĄCY NEWSLETTER.