×

Szukasz pomocy?

1 Zadzwoń do nas lub napisz maila.
2 Po rozmowie zaproponujemy terapię.
3Przyjeżdżasz do ośrodka rozpoczynamy terapię
Na życzenie zainteresowanego istnieje możliwość przywiezienia go do ośrodka naszym transportem.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zwiększamy szanse wyjścia z nałogu do maksimum.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Całodobowa opieka.

Telefon alarmowy:
+48 602 330 352

Leczenie uzależnienia od hazardu prywatny ośrodek

Leczenie uzależnienia od hazarduLeczenie uzależnienia od hazardu

Hazard to uzależnienie behawioralne, które sieje coraz większe spustoszenie we współczesnym świecie. Uzależnienie od hazardu to nie tylko ryzyko utraty majątku. To przede wszystkim widmo zniszczenia relacji społecznych, rozkład relacji rodzinnych czy przyjacielskich. Patologiczny hazard to takie uzależnienie, które potrafi zawładnąć życiem uzależnionego i wywoływać ogromną potrzebę gry nawet wtedy, gdy nie sprawia to już przyjemności. Leczenie uzależnienia od hazarduLeczenie uzależnienia od hazardu jest na tyle skomplikowane, że bardzo często ciężko jest zauważyć problem we wczesnej jego fazie. Jest to choroba postępująca, co oznacza, że skutki choroby postępują lawinowo, a o pomoc najczęściej zwracają się osoby w bardzo zaawansowanej fazie uzależnienia od hazardu.

Leczenie choroby jest jednak jak najbardziej możliwe. Przez lata naszej działalności uwolniliśmy od tego niszczącego nałogu niejedną osobę przywracając jej normalne życie. Wysoka skuteczność leczenia uzależnienia od hazardu, podobnie jak innych uzależnień, wystąpić może jedynie wtedy, gdy przed przystąpieniem do terapii chory przyzna przed sobą, że jest nałogowym hazardzistą.

Leczenie uzależnienia od hazardu opiera się na odszukaniu podłoża choroby oraz sukcesywnej terapii pozwalającej choremu na zerwanie z nałogiem. W celu skutecznego przeciwdziałania chorobie uzależnienia od hazardu, leczenie odbywa się w warunkach całkowitej izolacji od pokus hazardowych. Leczenie uzależnienia od hazardu opiera się na indywidualnych i grupowych zajęciach terapeutycznych, podczas których chory otrzymuje wsparcie i pomoc wyjścia z kryzysu oraz przekonanie o zmianie sposobu myślenia.

Na czym polega leczenie uzależnienia od hazardu?

Głównym celem jest całkowite zlikwidowanie potrzeby powrotu do uzależnienia od hazardu. Leczenie jest również sposobem na pomoc i wprowadzenie w życie sposobów na spłatę zaciągniętych na grę długów. Jest to istotny element terapii, wykorzystywany przy leczeniu uzależnienia od hazardu. Doświadczenie naszych specjalistów od terapii uzależnień pomogła już wielu osobom powrócić do wolnego od nałogów życia. Jeśli problem uzależnienia od hazardu dotyka również ciebie i twojej rodziny, zapraszamy do odwiedzin w ośrodku. Nasze doświadczenie pomoże w skutecznej walce z uzależnieniem.

W naszym ośrodku zmierzymy się razem z Twoimi problemami Przyjedź, przemyśl, odetchnij, twoje kłopoty odejdą w zapomnienie.

Dzięki naszym specjalistom i wyjątkowemu otoczeniu większość naszych podopiecznych nie wraca do "złych nawyków" po naszej terapii.

TOP

Zapisz się do newslettera,

aby otrzymywać najnowsze informacje.
Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności.

POMYŚLNIE ZOSTAŁEŚ ZAPISANY. SPRAWDŹ SWOJĄ POCZTĘ I KLIKNIJ W LINK AKTYWUJĄCY NEWSLETTER.