×

Szukasz pomocy?

1 Zadzwoń do nas lub napisz maila.
2 Po rozmowie zaproponujemy terapię.
3Przyjeżdżasz do ośrodka rozpoczynamy terapię
Na życzenie zainteresowanego istnieje możliwość przywiezienia go do ośrodka naszym transportem.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zwiększamy szanse wyjścia z nałogu do maksimum.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Całodobowa opieka.

Telefon alarmowy:
+48 602 330 352

Odtruwanie organizmu prywatny ośrodek

Odtruwanie organizmu

Podstawowym elementem procesu zerwania z nałogiem jest prawidłowe odtrucie organizmu. Tylko skuteczne działania mające na celu odtruwanie organizmu właśnie są pierwszym, a zarazem jednym z najważniejszych aspektów walki z uzależnieniem. Odtrucie organizmu przyspiesza powrót sił fizycznych, które nie tylko wspomagają skuteczną walkę z nałogiem. Na skutek detoksykacji pacjent po raz pierwszy od długiego czasu może poczuć i cieszyć się pełną trzeźwością.

odtruwanie organizmu

Następnym krokiem jest takie przygotowanie pacjenta do powrotu do codzienności, aby nie wpadał już więcej w sidła nałogu. W Ośrodku Leczenia uzależnień In Puris przeprowadzamy skuteczne odtruwanie pacjentów uzależnionych od alkoholu, narkotyków czy też leków. Nasza wysoce wyspecjalizowana kadra dba o to, aby odtruwanie organizmu było komfortowe dla pacjentów, a zarazem bezpieczne dla ich zdrowia. Odzyskanie sił witalnych i stawienie czoła nałogowi w następstwie odtrucia organizmu to główny cel jaki wyznaczamy sobie przed przeprowadzeniem procesu rehabilitacji. Walka z uzależnieniem bez przeprowadzenia skutecznego odtrucia organizmu nie będzie efektywna. Dlatego też nasi specjaliści przeprowadzają dokładne badania każdego pacjenta i przygotowują szczegółowy indywidualny plan terapii.

Skuteczna terapia tylko po detoksie

Wykorzystanie najnowszych metod odtruwania organizmu i następująca po tym etapie terapia przynosi wyjątkowo skuteczne efekty, dzięki czemu nasi pacjenci mogą znowu cieszyć się życiem wolnym od niszczących ich nałogów. Każdy organizm reaguje inaczej, dlatego też stosujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Dokładne badania pozwalają na dobranie takich środków farmakologicznych służących odtruciu organizmu, które spowodują zminimalizowanie skutków nagłego odstawienia, a także zregenerują organizm pacjenta. Również czas trwania procesu odtruwania organizmu dostosowany jest do stanu zdrowia oraz stopnia uzależnienia pacjenta. Odtrucie organizmu uzależnionego pacjenta to pierwszy krok do szczęśliwego życia bez nałogu. Dlatego też jest tak bardzo istotnym aspektem terapii uzależnień. Następująca po detoksykacji terapia pozwoli na powrót do normalności i zdrowia.

W naszym ośrodku zmierzymy się razem z Twoimi problemami Przyjedź, przemyśl, odetchnij, twoje kłopoty odejdą w zapomnienie.

Dzięki naszym specjalistom i wyjątkowemu otoczeniu większość naszych podopiecznych nie wraca do "złych nawyków" po naszej terapii.

TOP

Zapisz się do newslettera,

aby otrzymywać najnowsze informacje.
Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności.

POMYŚLNIE ZOSTAŁEŚ ZAPISANY. SPRAWDŹ SWOJĄ POCZTĘ I KLIKNIJ W LINK AKTYWUJĄCY NEWSLETTER.