×

Szukasz pomocy?

1 Zadzwoń do nas lub napisz maila.
2 Po rozmowie zaproponujemy terapię.
3Przyjeżdżasz do ośrodka rozpoczynamy terapię
Na życzenie zainteresowanego istnieje możliwość przywiezienia go do ośrodka naszym transportem.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zwiększamy szanse wyjścia z nałogu do maksimum.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Całodobowa opieka.

Telefon alarmowy:
+48 602 330 352

Psychoterapia uzależnień w In Puris

Najlepsi Terapeuci

Nasze priorytety

Zdrowie gości naszego ośrodka to najważniejsze zadanie i cel działania naszej kadry. Prywatny ośrodek psychiatryczny In Puris może pochwalić się wysoce wykwalifikowaną kadrą specjalistów z takiej dziedziny jak psychoterapia uzależnień, którymi dowodzi dyrektor ośrodka – certyfikowany i doświadczony psycholog uzależnień Pan Piotr Kluska. Swoją troskliwą i profesjonalną opieką otacza on nie tylko naszych gości. Jest on również głównodowodzącym zespołu profesjonalnych psychiatrów od uzależnień, terapeutów oraz sztabu medycznego.

Odpowiedni psychiatra od uzależnień

Bez doświadczonej grupy fachowców psychoterapia uzależnień naszych gości nie byłaby możliwa. Uważamy, że psychiatra od uzależnień to nie tylko wyspecjalizowany terapeuta. W naszym przekonaniu psychoterapia uzależnieńoraz powrót pacjenta do zdrowia jest skuteczna tylko wtedy, gdy psychiatra od uzależnień jest nie tylko terapeutą, ale również przyjacielem pacjenta. Cechuje go wysoka empatia oraz zaangażowanie.

Psychoterapia uzależnień

Prywatny ośrodek psychiatryczny In Puris pod wodzą Pana Piotra to zgrany zespół fachowców w swoich dziedzinach, psychoterapii uzależnień, terapeutów, kadry pielęgniarskiej. Wszystkie pracujące w ośrodku osoby łączy, poza wysokimi kwalifikacjami i doświadczeniem, niewyczerpana chęć niesienia pomocy uzależnionym. Tworzą oni zgrany zespół zaangażowanych profesjonalistów, służących pomocą dla każdego z gości. To właśnie oni tworzą niepowtarzalną atmosferę panującą w miejscu, jakim jest prywatnym ośrodek psychiatryczny. Dzięki ich oddaniu proces powrotu do zdrowia i zerwania z nałogiem przebiega w spokoju, a nasi goście czują nieustanną, troskliwą opiekę przez cały pobyt w ośrodku.

PRYWATNY OŚRODEK TERAPII

W In-Puris przebywa maksymalnie do 10 pacjentów.

Jako najskuteczniejszą formę terapii uznajemy sesje indywidualne i grupowe prowadzone przez profesjonalną, wykwalifikowaną kadrę terapeutyczną (specjalistów psychoterapii uzależnień, psychiatrów i psychologów).

Piotr Kluska

Dyrektor Ośrodka

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień ,absolwent Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Następnie ukończył Studium Psychoterapii Uzależnień w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień w Czarnym Borze w zakresie nowoczesnych metod diagnozowania oraz terapii uzależnień i współuzależnienia.

Agnieszka Gdowik - Januszewicz

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień (certyfikat Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkholowych nr 1365), mgr pedagogiki, pedagog resocjalizacji, oligofrenopedagog. Od ponad 14 lat pomagam osobom uzależnionym i członkom ich rodzin. Moje doświadczenie zawodowe ukierunkowane jest na pomoc w rozwiązywaniu problemów wywołanych nadmiernym stosowaniem alkoholu, narkotyków , gier hazardowych, pracy, nadmiernymi zakupami, stosowaniem telefonu komórkowego czy seksu. Uzależnienie  jednej osoby powoduje cierpienie całych rodzin. Dlatego też pomocy wymaga często cała rodzina. W prowadzonym procesie leczenia  wykorzystuję dorobek różnych nurtów pomagania korzystając z koncepcji integracyjnej łączącej idee podejścia behawioralno-poznawczego, humanistyczno-egzystencjalnego oraz psychodynamicznego. W trosce o jakość swojej pracy oraz osobisty rozwój nadal szkolę się i doskonalę warsztat pracy uczestnicząc w konferencjach, treningach i superwizji. Gwarantuję całkowitą dyskrecję i anonimowość.

Agnieszka Czarzasta-Tercjak

Specjalista Psychiatra

Specjalista psychoterapii uzależnień. Ukończyła STUDIUM SYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Specjalista Psychiatra

Piotr Wodzikowski

Opiekun grupy

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, w tym z młodzieżą „trudną”, jako instruktor harcerstwa oraz instruktor żeglarstwa. Wcześniej pracował w pionach Ruchu Drogowego Policji, gdzie zajmował się również problematyką szerzenia idei bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym trzeźwości, wśród środowisk kierowców zawodowych.

Anna Dodziuk

Psychoterapeutka, superwizorka psychoterapii

Psychoterapeutka, superwizorka psychoterapii i treningu psychologicznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowany doradca rodzinny i specjalistka psychoterapii uzależnień. Kilkanaście lat pracowała w Poradni Przedmałżeńskiej i Rodzinnej TRR, a następnie ponad dwadzieścia lat w Instytucie Psychologii Zdrowia, gdzie zajmowała się głównie pracą psychoterapeutyczną z grupami trzeźwiejących alkoholików i członków ich rodzin.

Michał Krajnik

Mam 26 lat, jestem absolwentem ośrodka In Puris, w którym leczyłem się z uzależnienia. Jestem zdrowiejącym narkomanem, alkoholikiem i hazardzistą. W pomaganiu innym uzależnionym odnalazłem radość życia. Trzeźwość daje mi tyle energii, że znajduję czas na aktywne uczestnictwo w życiu różnych wspólnot samopomocowych. Jestem studentem psychologii. Kierunek studiów oraz moje doświadczenie umożliwia mi pracę z osobami uzależnionymi. Moje hobby to różnego rodzaju aktywności fizyczne, w tym bieganie, tenis stołowy, siłownia oraz jazda rowerem.

Kadra Techniczna

Jarosław Mazur

Opiekun, obsługa techniczna Ośrodka

Absolwent Ośrodka In-Puris. Podczas pobytu tak spodobała mu się atmosfera, domowe ciepło i poczucie bezpieczeństwa, że skorzystał z propozycji i pozostał w Ośrodku, jako pracownik techniczny. Już w czasie własnej terapii udało się z niego wydobyć wiele ukrytych talentów. Stał się naszą złotą rączką i dzisiaj trudno wyobrazić sobie Ośrodek bez jego obecności.

Katarzyna Stankiewicz

Szef kuchni oraz opiekun części mieszkalnej ośrodka

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kuchni i domu wielorodzinnego. Organizowała duże przedsięwzięcia kulinarne - zarówno do strony obsługowej jak i kuchennej. Przygotowuje pyszne posiłki wkładając w nie swoje serce, jest dobrym duszkiem nie tylko kuchni, ale i całego Ośrodka. Uwielbia zaskakiwać kulinarnymi niespodziankami, rozpieszcza nas robionymi znienacka słodkimi „cosiami”.

W naszym ośrodku zmierzymy się razem z Twoimi problemami Przyjedź, przemyśl, odetchnij, twoje kłopoty odejdą w zapomnienie.

Dzięki naszym specjalistom i wyjątkowemu otoczeniu większość naszych podopiecznych nie wraca do "złych nawyków" po naszej terapii.

TOP
ZADZWOŃ602 330 352