×

Szukasz pomocy?

1 Zadzwoń do nas lub napisz maila.
2 Po rozmowie zaproponujemy terapię.
3Przyjeżdżasz do ośrodka rozpoczynamy terapię
Na życzenie zainteresowanego istnieje możliwość przywiezienia go do ośrodka naszym transportem.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zwiększamy szanse wyjścia z nałogu do maksimum.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Całodobowa opieka.

Telefon alarmowy:
+48 602 330 352

Detoks VIP prywatny ośrodek

Detoks VIP

W trosce o komfort naszych gości podczas trudnej drogi prowadzącej do zerwania z nałogiem, przygotowaliśmy specjalną ofertę Detoks VIP. Ośrodek Terapii In Puris prowadzi detoks alkoholowy w bardzo komfortowych warunkach, pod nadzorem specjalistów o najwyższych kwalifikacjach. Oferujemy Państwu przestronne pokoje w pełni wyposażone m.in. w wygodne łóżka, z dostępem do sieci Wi-Fi, wanny z hydromasażem, a także pełne wyżywienie. Dzięki temu łagodzimy nieprzyjemne skutki odstawienia, a proces detoksu alkoholowego przebiega w komfortowych warunkach.

Detoks alkoholowy w Prywatnym Ośrodku Terapii

Detoks alkoholowy prowadzony jest przez specjalistów o wieloletnim doświadczeniu i najwyższych kwalifikacjach. Detoks alkoholowy w Naszym ośrodku przeprowadzamy z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod, których efektywność wielokrotnie została już potwierdzona w praktyce. Charakteryzują się one maksymalną skutecznością, a powrót do pełni zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego naszych gości jest wyjątkowo szybki. Detoks VIP opieramy na metodach pozwalających szybko i bezpiecznie wyeliminować nieprzyjemne i niebezpieczne objawy nagłego odstawienia alkoholu i skutecznie wpływa na przerwanie ciągu. Niesłychanie istotnym elementem detoksu alkoholowego jest doprowadzenie organizmu oraz psychiki do stanu równowagi.

detoks vip

Oferta Detoks VIP wykorzystując skuteczne metody detoksykacji zapewnia szybkie i komfortowe zerwanie z nałogiem. Detoks VIP to indywidualne podejście do każdego, doskonała opieka specjalistów podczas całego procesu detoksykacji. Gwarantujemy naszym gościom pełną anonimowość oraz dostosowanie działań i ich intensywności do oczekiwań i potrzeb podczas całego procesu detoksykacji. Nasi goście otoczeni są również kompleksową opieką medyczną, dzięki czemu detoksykacja oraz jej wsparcie farmakologiczne jest nad wyraz bezpieczne.

Jeżeli podjąłeś już najtrudniejszą decyzję i zdecydowałeś się na zerwanie z nałogiem alkoholowym, ale czujesz, że potrzebujesz wsparcia, nasza oferta Detoks VIP będzie dla ciebie doskonałym rozwiązaniem. Nie tylko odzyskasz pełnię sił fizycznych i psychicznych, ale cały proces detoksu alkoholowego będzie przeprowadzony w wyjątkowo komfortowych warunkach. Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody detoksykacji, pod okiem i troskliwą opieką najwyższej klasy specjalistów. Mamy w swojej kadrze specjalistów od psychoterapii uzależnień, psychiatrów i psychologów.  Zadbają oni, aby proces odstawienia i powrotu do zdrowia był skuteczny i trwały.

W naszym ośrodku zmierzymy się razem z Twoimi problemami Przyjedź, przemyśl, odetchnij, twoje kłopoty odejdą w zapomnienie.

Dzięki naszym specjalistom i wyjątkowemu otoczeniu większość naszych podopiecznych nie wraca do "złych nawyków" po naszej terapii.

TOP

Zapisz się do newslettera,

aby otrzymywać najnowsze informacje.
Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności.

POMYŚLNIE ZOSTAŁEŚ ZAPISANY. SPRAWDŹ SWOJĄ POCZTĘ I KLIKNIJ W LINK AKTYWUJĄCY NEWSLETTER.