×

Szukasz pomocy?

1 Zadzwoń do nas lub napisz maila.
2 Po rozmowie zaproponujemy terapię.
3Przyjeżdżasz do ośrodka rozpoczynamy terapię
Na życzenie zainteresowanego istnieje możliwość przywiezienia go do ośrodka naszym transportem.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zwiększamy szanse wyjścia z nałogu do maksimum.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Całodobowa opieka.

Telefon alarmowy:
+48 602 644 787

Detoks VIP prywatny ośrodek

Detoks VIP

W trosce o komfort naszych gości podczas trudnej drogi prowadzącej do zerwania z nałogiem, przygotowaliśmy specjalną ofertę Detoks VIP. Ośrodek Terapii In Puris prowadzi detoks alkoholowy w bardzo komfortowych warunkach, pod nadzorem specjalistów o najwyższych kwalifikacjach. Oferujemy Państwu przestronne pokoje w pełni wyposażone m.in. w wygodne łóżka, z dostępem do sieci Wi-Fi, wanny z hydromasażem, a także pełne wyżywienie. Dzięki temu łagodzimy nieprzyjemne skutki odstawienia, a proces detoksu alkoholowego przebiega w komfortowych warunkach.

Detoks alkoholowy w Prywatnym Ośrodku Terapii

Detoks alkoholowy prowadzony jest przez specjalistów o wieloletnim doświadczeniu i najwyższych kwalifikacjach. Detoks alkoholowy w Naszym ośrodku przeprowadzamy z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod, których efektywność wielokrotnie została już potwierdzona w praktyce. Charakteryzują się one maksymalną skutecznością, a powrót do pełni zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego naszych gości jest wyjątkowo szybki. Detoks VIP opieramy na metodach pozwalających szybko i bezpiecznie wyeliminować nieprzyjemne i niebezpieczne objawy nagłego odstawienia alkoholu i skutecznie wpływa na przerwanie ciągu. Niesłychanie istotnym elementem detoksu alkoholowego jest doprowadzenie organizmu oraz psychiki do stanu równowagi.

detoks vip

Oferta Detoks VIP wykorzystując skuteczne metody detoksykacji zapewnia szybkie i komfortowe zerwanie z nałogiem. Detoks VIP to indywidualne podejście do każdego, doskonała opieka specjalistów podczas całego procesu detoksykacji. Gwarantujemy naszym gościom pełną anonimowość oraz dostosowanie działań i ich intensywności do oczekiwań i potrzeb podczas całego procesu detoksykacji. Nasi goście otoczeni są również kompleksową opieką medyczną, dzięki czemu detoksykacja oraz jej wsparcie farmakologiczne jest nad wyraz bezpieczne.

Jeżeli podjąłeś już najtrudniejszą decyzję i zdecydowałeś się na zerwanie z nałogiem alkoholowym, ale czujesz, że potrzebujesz wsparcia, nasza oferta Detoks VIP będzie dla ciebie doskonałym rozwiązaniem. Nie tylko odzyskasz pełnię sił fizycznych i psychicznych, ale cały proces detoksu alkoholowego będzie przeprowadzony w wyjątkowo komfortowych warunkach. Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody detoksykacji, pod okiem i troskliwą opieką najwyższej klasy specjalistów. Mamy w swojej kadrze specjalistów od psychoterapii uzależnień, psychiatrów i psychologów.  Zadbają oni, aby proces odstawienia i powrotu do zdrowia był skuteczny i trwały.

W naszym ośrodku zmierzymy się razem z Twoimi problemami Przyjedź, przemyśl, odetchnij, twoje kłopoty odejdą w zapomnienie.

Dzięki naszym specjalistom i wyjątkowemu otoczeniu większość naszych podopiecznych nie wraca do "złych nawyków" po naszej terapii.

TOP