×

Szukasz pomocy?

1 Zadzwoń do nas lub napisz maila.
2 Po rozmowie zaproponujemy terapię.
3Przyjeżdżasz do ośrodka rozpoczynamy terapię
Na życzenie zainteresowanego istnieje możliwość przywiezienia go do ośrodka naszym transportem.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zwiększamy szanse wyjścia z nałogu do maksimum.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Całodobowa opieka.

Telefon alarmowy:
+48 602 330 352

PRYWATNY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ CENNIK

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień cennik dla naszych pacjentów. Jako najskuteczniejszą formę terapii uznajemy sesje indywidualne i grupowe prowadzone przez profesjonalną, wykwalifikowaną kadrę terapeutyczną (specjalistów psychoterapii uzależnień, psychiatrów i psychologów). W razie konieczności zespół może podjąć decyzję o detoksie pacjenta, odbywa się on na terenie ośrodka.

Na życzenie zainteresowanego, istnieje możliwość przywiezienia go do ośrodka naszym transportem.

WAŻNE

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień cennik

Koszt terapii rozpoczyna się od 3000 PLN*.

Wstępne oszacowanie kosztów terapii ustalamy na podstawie wywiadu telefonicznego.

Po przyjęciu przeprowadzamy kompleksowe badania laboratoryjne. W cenę terapii jest wliczone pełne wyżywienie pacjenta.

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień cennik

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień cennik

Ceny w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień nie należą do najniższych, jednak leczenie uzależnienia jest procesem bardzo trudnym i wymagającym specjalnej opieki. Często szukając pomocy porównujemy ceny pobytu w różnych placówkach, a za wyborem ośrodka często przemawia cena pobytu. Na tym etapie spora część osób rezygnuje z leczenia w ogóle. Tu należałoby postawić pytanie czy jest to dobra decyzja. Pamiętajmy, że osoba nieleczona z uzależnień będzie wydawała coraz więcej pieniędzy na używki, jej stan zdrowia fizyczny i psychiczny będzie się pogarszał z każdym dniem. W przypadku pogłębiającego się uzależnienia, coraz trudniej będzie wyleczyć taką osobę. Po jednej stronie mamy koszty leczenia, a po drugiej utracone więzi, rozbite rodziny czy poważne schorzenia,  na które może zapaść uzależniony. Patrząc z tej perspektywy leczenie uzależnienia w dobrym ośrodku to decyzja, z którą nie powinno się zwlekać. Atutem naszego ośrodka leczenia uzależnień jest możliwość przyjęcia osoby będącej pod wpływem alkoholu.

Ceny w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień

 Dobry ośrodek leczenia uzależnień ceny dla każdego pacjenta ustala indywidualnie. Cenę determinuje wiele zmiennych, które możemy poznać dopiero po rozmowie z przyszłym pacjentem. Stan każdego przybyłego do placówki wymaga innej terapii, czasem koniecznością jest zastosowanie bezpiecznego detoksu. Kolejną składową jest długość pobytu. Krótszy pobyt w przeliczeniu na dobę wyjdzie drożej niż dłuższy. Tu należy zaznaczyć, że 7-10 dniowa terapia może być co najwyżej zapoznaniem z ośrodkiem, psychoterapeutami, kuchnią. Leczenie uzależnienia, aby było skuteczne musi trwać co najmniej kilka tygodni. W naszym ośrodku po ukończeniu terapii prowadzimy specjalny program zapobiegający nawrotom. Polega on na cyklicznych spotkaniach w ośrodku. Każde spotkanie porusza inne zagadnienie dotyczące walki z uzależnieniem po pobycie w ośrodku. Uczestnictwo w programie jest dobrowolne i wliczone w cenę terapii.

Bezpieczny detoks

Nie każdy prywatny ośrodek leczenia uzależnień posiada miejsce, w którym przybyli pacjenci mogą przejść bezpieczny detoks. In Puris ma taką możliwość na swoim terenie. Podczas detoksu przywracamy odpowiednią liczbę mikroelementów i witamin w organizmie. Pozwala to na złagodzenie dolegliwości związanych z odstawieniem używek.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień cennik zawiera:

 • prowadzenie terapii uzależnień zgodnie z harmonogramem dnia
 • konsultacje psychiatryczne
 • pobyt w komfortowych pokojach z dostępem do Internetu
 • pełne wyżywienie przez cały okres pobytu w ośrodku (trzy posiłki dziennie; napoje, przekąski bez ograniczeń)
 • całodobowa opieka terapeutyczna
 • możliwość korzystania  z wyposażenia ośrodka (żelazko, pralka, mikrofalówka)
 • wyjazdy na basen
 • zwolnienie lekarskie na czas pobytu w ośrodku

Piękne, spokojne otoczenie

Dodatkowym atutem jest malownicze położenie ośrodka w województwie warmińsko-mazurskim. Ośrodek otaczają lasy i stawy, w których amatorzy wędkowania na pewno znajdą dla siebie. Dla miłośników spacerów, na wyposażeniu posiadamy kijki do nordic walkingu.

Ośrodek In Puris dysponuje również własnym transportem. W promieniu 50 km od ośrodka dowóz jest bezpłatny, powyżej 50 km cena jest ustalana indywidualnie w zależności od długości i czasu dojazdu.

Leczenie na NFZ, a prywatny ośrodek leczenia uzależnień cennik

Koszty leczenia alkoholizmu osób ubezpieczonych może pokryć NFZ. Jednak skorzystanie z takiej pomocy w naszym kraju jest możliwe tylko teoretycznie. Liczba osób, które potrzebują pomocy jest na tyle duża, że w praktyce osoba, która rozpoczyna leczenie czeka na swoją kolejkę dwa, a nawet trzy lata (wynika to z faktu, iż alkoholicy z sądowym nakazem leczenia mają pierwszeństwo). W konsekwencji nie leczone uzależnienie przybiera na sile doprowadzając do poważnych komplikacji. Każde opracowanie naukowe mówiące o sposobach walki z uzależnieniem podkreśla, że leczenie warto rozpocząć jak najszybciej, tuż po zaobserwowaniu pierwszych symptomów. Chora osoba nie może tyle czekać na pomoc, bo może być dla niej i jej bliskich za późno.

Podsumowując wyjście z uzależnienia nie jest prostą sprawą. Leczenie jest trudne i niezwykle złożone. Mimo dość kosztownego leczenia, wyjście z nałogu jest rzeczą bezcenną. Czekanie w nieskończoność na możliwość leczenia przez NFZ, jest bardzo ryzykownym posunięciem, uzależniony z każdym dniem będzie wymagał co raz to dłuższego leczenia.

 

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień cennik

Opinie

Opinie o naszym ośrodku z GOOGLE

 

 •  Patryk ★★★★★ miesiąc temu
  Świetny ośrodek i cała pracująca tam kadra.
  Panująca tam atmosfera, idywidualne podejście do pacjenta, odpowiednio dobrany program terapi, profesjonalne podejście kadry jak i organizowanie wyjazdów na mitingi i pokazanie że życie w trzeźwości jest piękne, wszystko to w 6 tygodni terapi pozwoliło stanąć mi na nogi i również dzięki wykładom, pracą i wielu rozmowach przygotowało mnie
  … More do dalszego życia w trzeźwości.
  Dziękuje ze wskazanie mi odpowiedniej drogi. Robicie kawał dobrej roboty :)

 •  Anonimowy Alkoholik ★★★★★ miesiąc temu
  Po wielu tygodniach pracy udało im się osiągnąć to, czego nikomu się nie udało. Dotarli do moich uczuć o których już zapomniałem i powoli zaczynało mi się chcieć żyć, coraz bardziej i bardziej... Wiem co straciłem zapijając się na umór, wiem że już tego nie chcę.. To ja wybieram i tylko ja...
  Dziękuję za pomoc...

 •  Andrzej Chęciński ★★★★★ miesiąc temu
  Dziękuje całej kadrze ze szczerego serca. Jestem zupełnie innym człowiekiem i inaczej dzięki Wam patrzę na świat. Będę czasem do was zaglądał.

 •  kns55cns ★★★★★ 4 miesiące temu
  Bylem w ośrodku 6 tygodni, naprawde profesjonalne podejscie. Bylo juz ze mną ciezko, wbili mi do glowy naprawde sporo rzeczy. Jestem bardzo zadowolony ze sie tam znalazlem, uratowalo mi to zycie. Kuba

 •  Michał Kania ★★★★★ 4 miesiące temu
  Świetni terapeuci, rozmowy z nimi i praca nad sobą pozwala na wyjście z uzależnienia. Dzięki specjalnemu programowi w ośrodku, po ukończeniu terapii nie zostałem sam z problemami. Ośrodek dba o odpowiednią dietę i nasze zdrowie - żaden problem nie przechodzi bez echa. Dziękuje panie Piotrze za wszystko
 •  Tomasz Tomaszowy ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Świetny ośrodek, postawił mnie na nogi i wyznaczył dalszą drogę w zdrowieniu (uzależnienie krzyżowe). Bardzo dobrzy i pomocni terapeuci którzy znają temat z autopsji (zwłaszcza dyrektor). Panuje tam przyjazna i ciepła atmosfera. Generalnie bardzo miło wspominam pobyt, każdy płacze jak wyjeżdża, mnie to również nie ominęło 

 

 

W naszym ośrodku zmierzymy się razem z Twoimi problemami Przyjedź, przemyśl, odetchnij, Twoje kłopoty odejdą w zapomnienie.

Dzięki naszym specjalistom i wyjątkowemu otoczeniu większość naszych podopiecznych nie wraca do "złych nawyków" po naszej terapii. Wszystkie terapie są przygotowywane indywidualnie dla każdego pacjenta. Dzięki zastosowaniu osobistych planów terapii oraz programowi zapobiegającego nawrotom po ukończeniu terapii notujemy wysoką skuteczność leczenia. Ośrodek jest położony w malowniczej scenerii województwa warmińsko-mazurskiego. Położenie ośrodka z dala od wielkich miast pozwala pacjentom szybciej uzyskać równowagę i wewnętrzny spokój.

MEDIRATY

leczenie na raty

TOP
ZADZWOŃ602 330 352