×

Szukasz pomocy?

1 Zadzwoń do nas lub napisz maila.
2 Po rozmowie zaproponujemy terapię.
3Przyjeżdżasz do ośrodka rozpoczynamy terapię
Na życzenie zainteresowanego istnieje możliwość przywiezienia go do ośrodka naszym transportem.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zwiększamy szanse wyjścia z nałogu do maksimum.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Całodobowa opieka.

Telefon alarmowy:
+48 602 330 352

PRYWATNY OŚRODEK TERAPII

W In-Puris przebywa maksymalnie do 10 pacjentów.

Jako najskuteczniejszą formę terapii uznajemy sesje indywidualne i grupowe prowadzone przez profesjonalną, wykwalifikowaną kadrę terapeutyczną (specjalistów psychoterapii uzależnień, psychiatrów i psychologów).

Dlaczego Nasz Ośrodek

Prywatny ośrodek terapii uzależnień

Prywatny ośrodek terapii uzależnień w oparciu o diagnozę leczenie dostosowuje do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, specjalizujemy się w leczeniu następujących uzależnień:

CHEMICZNE

BEHAWIORALNE

In Puris to prywatny ośrodek terapii uzależnień specjalizujący się w skutecznym leczeniu uzależnień chemicznych, takich jak uzależnienie od alkoholu, narkotyków, czy leków, a także uzależnień behawioralnych, czyli uzależnień od hazardu, seksu czy nałogów cywilizacyjnych.

Wieloletnie doświadczenie w terapii uzależnień oraz doskonała, wysoce wykwalifikowana kadra specjalistów z zakresu uzależnień, psychologii i psychiatrii, a także indywidualne podejście do każdego pacjenta powodują, że prywatny ośrodek terapii uzależnień dostosowuje poziom intensywności terapii do leczonego, mając przy tym na względzie jego komfort i minimalizowanie efektu odstawienia.

Prywatny ośrodek terapii uzależnień to także...

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień In Puris jest zlokalizowany w uroczej okolicy niedaleko Elbląga i gwarantuje najwyższy komfort dla każdego z naszych gości. Połączenie ze sobą cech ośrodka terapii uzależnień z wyjątkową jakością i wygodą wysokiej klasy pensjonatu, pozwala każdemu z gości prywatnego ośrodka terapii uzależnień In Puris osiągnąć wewnętrzną harmonię oraz zyskać siły do trudnej walki z nałogiem.

Prywatny ośrodek terapii uzależnień

Prywatny ośrodek terapii uzależnień

Kogo może dotyczyć terapia

Problem nałogu alkoholowego, narkotykowego czy uzależnienia od hazardu może dotknąć każdego. W Polsce uzależnieni stanowią wysoki odsetek społeczeństwa, sięgający kilkunastu procent. Jednak skutki uzależnienia dotykają zdecydowanie większej ilości ludzi. Wystarczy spojrzeć na rodziny borykające się problemem uzależnienia jednego z jej członków. Dlatego też prywatny ośrodek terapii uzależnień to miejsce do którego każdy uzależniony, który podjął już tę jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu – zerwania z nałogiem, powinien się udać po pomoc.
Wykwalifikowani pracownicy ośrodka leczenia alkoholizmu lub innych nałogów zdiagnozują stan pacjenta i przygotowują indywidualny plan leczenia i terapii. Ośrodek leczenia uzależnień In Puris nie tylko stawia sobie za cel detoksykację pacjentów.

PAMIĘTAJMY

Podstawowym zadaniem prywatnego ośrodka leczenia alkoholizmu i innych nałogów In Puris jest taka terapia pacjentów, aby mogli się cieszyć życiem bez nałogów. Indywidualnie przygotowane plany terapeutyczne, poprzedzone dokładnymi badaniami pacjenta, pozwalają na przeprowadzanie w naszym ośrodku leczenia uzależnień skutecznej i możliwie bezbolesnej terapii.

Dzięki ograniczeniu liczby pacjentów do 10, prywatny ośrodek terapii uzależnień stanowi doskonałe miejsce do odnalezienia spokoju i harmonii wewnętrznej, tak bardzo koniecznej do walki z nałogiem. Prywatny ośrodek terapii uzależnień In Puris wykorzystując najnowocześniejsze metody leczenia i terapii, a także indywidualne wsparcie i dostosowanie do potrzeb pacjentów, gwarantuje szybkie i skuteczne zerwanie z nałogiem.

W naszym ośrodku zmierzymy się razem z Twoimi problemami Przyjedź, przemyśl, odetchnij, twoje kłopoty odejdą w zapomnienie.

Dzięki naszym specjalistom i wyjątkowemu otoczeniu większość naszych podopiecznych nie wraca do "złych nawyków" po naszej terapii.

TOP

Zapisz się do newslettera,

aby otrzymywać najnowsze informacje.
Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności.

POMYŚLNIE ZOSTAŁEŚ ZAPISANY. SPRAWDŹ SWOJĄ POCZTĘ I KLIKNIJ W LINK AKTYWUJĄCY NEWSLETTER.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dotyczące faz nawrotów. Do spotkania pozostało: