×

Szukasz pomocy?

1 Zadzwoń do nas lub napisz maila.
2 Po rozmowie zaproponujemy terapię.
3Przyjeżdżasz do ośrodka rozpoczynamy terapię
Na życzenie zainteresowanego istnieje możliwość przywiezienia go do ośrodka naszym transportem.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zwiększamy szanse wyjścia z nałogu do maksimum.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Całodobowa opieka.

Telefon alarmowy:
+48 603 768 923

PRYWATNY OŚRODEK TERAPII

W In-Puris przebywa maksymalnie do 10 pacjentów.

Jako najskuteczniejszą formę terapii uznajemy sesje indywidualne i grupowe prowadzone przez profesjonalną, wykwalifikowaną kadrę terapeutyczną (specjalistów psychoterapii uzależnień, psychiatrów i psychologów).

Dlaczego Nasz Ośrodek

Prywatny ośrodek terapii uzależnień

Prywatny ośrodek terapii uzależnień w oparciu o diagnozę leczenie dostosowuje do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, specjalizujemy się w leczeniu następujących uzależnień:

CHEMICZNE

BEHAWIORALNE

In Puris to prywatny ośrodek terapii uzależnień specjalizujący się w skutecznym leczeniu uzależnień chemicznych, takich jak uzależnienie od alkoholu, narkotyków, czy leków, a także uzależnień behawioralnych, czyli uzależnień od hazardu, seksu czy nałogów cywilizacyjnych.

Wieloletnie doświadczenie w terapii uzależnień oraz doskonała, wysoce wykwalifikowana kadra specjalistów z zakresu uzależnień, psychologii i psychiatrii, a także indywidualne podejście do każdego pacjenta powodują, że prywatny ośrodek terapii uzależnień dostosowuje poziom intensywności terapii do leczonego, mając przy tym na względzie jego komfort i minimalizowanie efektu odstawienia.

Prywatny ośrodek terapii uzależnień to także...

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień In Puris jest zlokalizowany w uroczej okolicy niedaleko Elbląga i gwarantuje najwyższy komfort dla każdego z naszych gości. Połączenie ze sobą cech ośrodka terapii uzależnień z wyjątkową jakością i wygodą wysokiej klasy pensjonatu, pozwala każdemu z gości prywatnego ośrodka terapii uzależnień In Puris osiągnąć wewnętrzną harmonię oraz zyskać siły do trudnej walki z nałogiem.

Prywatny ośrodek terapii uzależnień

Prywatny ośrodek terapii uzależnień

Kogo może dotyczyć terapia

Problem nałogu alkoholowego, narkotykowego czy uzależnienia od hazardu może dotknąć każdego. W Polsce uzależnieni stanowią wysoki odsetek społeczeństwa, sięgający kilkunastu procent. Jednak skutki uzależnienia dotykają zdecydowanie większej ilości ludzi. Wystarczy spojrzeć na rodziny borykające się problemem uzależnienia jednego z jej członków. Dlatego też prywatny ośrodek terapii uzależnień to miejsce do którego każdy uzależniony, który podjął już tę jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu – zerwania z nałogiem, powinien się udać po pomoc.
Wykwalifikowani pracownicy ośrodka leczenia alkoholizmu lub innych nałogów zdiagnozują stan pacjenta i przygotowują indywidualny plan leczenia i terapii. Ośrodek leczenia uzależnień In Puris nie tylko stawia sobie za cel detoksykację pacjentów.

PAMIĘTAJMY

Podstawowym zadaniem prywatnego ośrodka leczenia alkoholizmu i innych nałogów In Puris jest taka terapia pacjentów, aby mogli się cieszyć życiem bez nałogów. Indywidualnie przygotowane plany terapeutyczne, poprzedzone dokładnymi badaniami pacjenta, pozwalają na przeprowadzanie w naszym ośrodku leczenia uzależnień skutecznej i możliwie bezbolesnej terapii.

Dzięki ograniczeniu liczby pacjentów do 10, prywatny ośrodek terapii uzależnień stanowi doskonałe miejsce do odnalezienia spokoju i harmonii wewnętrznej, tak bardzo koniecznej do walki z nałogiem. Prywatny ośrodek terapii uzależnień In Puris wykorzystując najnowocześniejsze metody leczenia i terapii, a także indywidualne wsparcie i dostosowanie do potrzeb pacjentów, gwarantuje szybkie i skuteczne zerwanie z nałogiem.

W naszym ośrodku zmierzymy się razem z Twoimi problemami Przyjedź, przemyśl, odetchnij, twoje kłopoty odejdą w zapomnienie.

Dzięki naszym specjalistom i wyjątkowemu otoczeniu większość naszych podopiecznych nie wraca do "złych nawyków" po naszej terapii.

TOP