×

Szukasz pomocy?

1 Zadzwoń do nas lub napisz maila.
2 Po rozmowie zaproponujemy terapię.
3Przyjeżdżasz do ośrodka rozpoczynamy terapię
Na życzenie zainteresowanego istnieje możliwość przywiezienia go do ośrodka naszym transportem.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zwiększamy szanse wyjścia z nałogu do maksimum.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Całodobowa opieka.

Telefon alarmowy:
+48 602 330 352

Piotr Kluska

Dyrektor Ośrodka

PIOTR KLUSKA

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień ,absolwent Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Następnie ukończył Studium Psychoterapii Uzależnień w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień w Czarnym Borze w zakresie nowoczesnych metod diagnozowania oraz terapii uzależnień i współuzależnienia będącego etapem Programu uzyskiwania kwalifikacji zawodowych przez osoby prowadzące terapię uzależnień w zakładach lecznictwa odwykowego , przyjętego przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Instytut Psychiatrii i Neurologii. Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień o nr 712 potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zakresie samodzielnego prowadzenia psychoterapii uzależnień posiadam od 2009 roku. Oprócz wykształcenia zna tą chorobę z własnego doświadczenia, które poparte jest kilkunastoletnim zdrowieniem.

PIOTR KLUSKA

Ukończone szkolenia :

 •  „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” – Ośrodek Profilaktyki i Edukacji W-wa.
 • „Program Wzmacniania Rodziny 10-14” – Ośrodek Szkoleniowy „Maraton” przy Fundacji Na Rzecz Zapobiegania Narkomanii w Warszawie.
 • „Praca ze sprawcami przemocy domowej wg. Modelu Duluth” – Instytut Prewencji Przemocy
 • „Praca z młodzieżą uzależnioną i zagrożoną uzależnieniem” – Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii w Warszawie.
 • „Na granicy uzależnienia” – Wojewódzki Ośrodek Leczenia Uzależnień – Giżycko
 • „Wczesna Diagnostyka Uzależnień” – Wojewódzki Ośrodek Leczenia Uzależnień – Gdańsk
 • „Program Rozwoju Osobistego” – Instytut Psychologii Zdrowia – Warszawa
 • „Psychoterapia osób z zaburzeniami osobowości „ Fundacja ETOH – w Warszawie
 • „Psychoterapia osób z zaburzeniami osobowości „ Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie
 • „Psychoterapia (nie tylko) uzależnień - Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień –w Gdańsku
 • „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” – Ośrodek Profilaktyki Społecznej w Pasłęku

 

PIOTR KLUSKA

Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy.

Absolwent Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

PIOTR KLUSKA

 • Kierownik Oddziału Leczenia Uzależnienia od Alkoholu w Szpitalu Psychiatrycznym „Centrum – Psychiatrii” w Prabutach
 • Kierownik w ośrodku leczenia uzależnień w ,,Terapia w Klasztorze”
 • Współwłaściciel Prywatnego Ośrodka Terapii ” IN PURIS ” w Hucie Żuławskiej k/ Elbląga

Piotr Kluska

Dyrektor Ośrodka

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień ,absolwent Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Następnie ukończył Studium Psychoterapii Uzależnień w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień w Czarnym Borze w zakresie nowoczesnych metod diagnozowania oraz terapii uzależnień i współuzależnienia.

Agnieszka Czarzasta-Tercjak

Specjalista Psychiatra

Specjalista psychoterapii uzależnień. Ukończyła STUDIUM SYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Specjalista Psychiatra

Piotr Wodzikowski

Opiekun grupy

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, w tym z młodzieżą „trudną”, jako instruktor harcerstwa oraz instruktor żeglarstwa. Wcześniej pracował w pionach Ruchu Drogowego Policji, gdzie zajmował się również problematyką szerzenia idei bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym trzeźwości, wśród środowisk kierowców zawodowych.

Agnieszka Zych

Psycholog

Psycholog – certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień , trener ART. – Treningu Zastępowania Agresji. Od roku 2004 pracuje z osobami uzależnionymi oraz ich rodzinami.

Anna Dodziuk

Psychoterapeutka, superwizorka psychoterapii

Psychoterapeutka, superwizorka psychoterapii i treningu psychologicznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowany doradca rodzinny i specjalistka psychoterapii uzależnień. Kilkanaście lat pracowała w Poradni Przedmałżeńskiej i Rodzinnej TRR, a następnie ponad dwadzieścia lat w Instytucie Psychologii Zdrowia, gdzie zajmowała się głównie pracą psychoterapeutyczną z grupami trzeźwiejących alkoholików i członków ich rodzin.

Kadra Techniczna

Jarosław Mazur

Opiekun, obsługa techniczna Ośrodka

Absolwent Ośrodka In-Puris. Podczas pobytu tak spodobała mu się atmosfera, domowe ciepło i poczucie bezpieczeństwa, że skorzystał z propozycji i pozostał w Ośrodku, jako pracownik techniczny. Już w czasie własnej terapii udało się z niego wydobyć wiele ukrytych talentów. Stał się naszą złotą rączką i dzisiaj trudno wyobrazić sobie Ośrodek bez jego obecności.

Katarzyna Stankiewicz

Szef kuchni oraz opiekun części mieszkalnej ośrodka

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kuchni i domu wielorodzinnego. Organizowała duże przedsięwzięcia kulinarne - zarówno do strony obsługowej jak i kuchennej. Przygotowuje pyszne posiłki wkładając w nie swoje serce, jest dobrym duszkiem nie tylko kuchni, ale i całego Ośrodka. Uwielbia zaskakiwać kulinarnymi niespodziankami, rozpieszcza nas robionymi znienacka słodkimi „cosiami”.

W naszym ośrodku zmierzymy się razem z Twoimi problemami Przyjedź, przemyśl, odetchnij, twoje kłopoty odejdą w zapomnienie.

Dzięki naszym specjalistom i wyjątkowemu otoczeniu większość naszych podopiecznych nie wraca do "złych nawyków" po naszej terapii.

TOP

Zapisz się do newslettera,

aby otrzymywać najnowsze informacje.
Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności.

POMYŚLNIE ZOSTAŁEŚ ZAPISANY. SPRAWDŹ SWOJĄ POCZTĘ I KLIKNIJ W LINK AKTYWUJĄCY NEWSLETTER.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie. Do spotkania pozostało: