×

Szukasz pomocy?

1 Zadzwoń do nas lub napisz maila.
2 Po rozmowie zaproponujemy terapię.
3Przyjeżdżasz do ośrodka rozpoczynamy terapię
Na życzenie zainteresowanego istnieje możliwość przywiezienia go do ośrodka naszym transportem.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zwiększamy szanse wyjścia z nałogu do maksimum.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Całodobowa opieka.

Telefon alarmowy:
+48 602 330 352

Piotr Kluska

Dyrektor Ośrodka

PIOTR KLUSKA

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień ,absolwent Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Następnie ukończył Studium Psychoterapii Uzależnień w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień w Czarnym Borze w zakresie nowoczesnych metod diagnozowania oraz terapii uzależnień i współuzależnienia będącego etapem Programu uzyskiwania kwalifikacji zawodowych przez osoby prowadzące terapię uzależnień w zakładach lecznictwa odwykowego , przyjętego przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Instytut Psychiatrii i Neurologii. Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień o nr 712 potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zakresie samodzielnego prowadzenia psychoterapii uzależnień posiadam od 2009 roku. Oprócz wykształcenia zna tą chorobę z własnego doświadczenia, które poparte jest kilkunastoletnim zdrowieniem.

PIOTR KLUSKA

Ukończone szkolenia :

 •  „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” – Ośrodek Profilaktyki i Edukacji W-wa.
 • „Program Wzmacniania Rodziny 10-14” – Ośrodek Szkoleniowy „Maraton” przy Fundacji Na Rzecz Zapobiegania Narkomanii w Warszawie.
 • „Praca ze sprawcami przemocy domowej wg. Modelu Duluth” – Instytut Prewencji Przemocy
 • „Praca z młodzieżą uzależnioną i zagrożoną uzależnieniem” – Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii w Warszawie.
 • „Na granicy uzależnienia” – Wojewódzki Ośrodek Leczenia Uzależnień – Giżycko
 • „Wczesna Diagnostyka Uzależnień” – Wojewódzki Ośrodek Leczenia Uzależnień – Gdańsk
 • „Program Rozwoju Osobistego” – Instytut Psychologii Zdrowia – Warszawa
 • „Psychoterapia osób z zaburzeniami osobowości „ Fundacja ETOH – w Warszawie
 • „Psychoterapia osób z zaburzeniami osobowości „ Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie
 • „Psychoterapia (nie tylko) uzależnień - Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień –w Gdańsku
 • „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” – Ośrodek Profilaktyki Społecznej w Pasłęku

 

PIOTR KLUSKA

Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy.

Absolwent Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

PIOTR KLUSKA

 • Kierownik Oddziału Leczenia Uzależnienia od Alkoholu w Szpitalu Psychiatrycznym „Centrum – Psychiatrii” w Prabutach
 • Kierownik w ośrodku leczenia uzależnień w ,,Terapia w Klasztorze”
 • Współwłaściciel Prywatnego Ośrodka Terapii ” IN PURIS ” w Hucie Żuławskiej k/ Elbląga

[ameliabooking]

Piotr Kluska

Dyrektor Ośrodka

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień ,absolwent Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Następnie ukończył Studium Psychoterapii Uzależnień w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień w Czarnym Borze w zakresie nowoczesnych metod diagnozowania oraz terapii uzależnień i współuzależnienia.

Agnieszka Gdowik - Januszewicz

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień (certyfikat Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkholowych nr 1365), mgr pedagogiki, pedagog resocjalizacji, oligofrenopedagog. Od ponad 14 lat pomagam osobom uzależnionym i członkom ich rodzin. Moje doświadczenie zawodowe ukierunkowane jest na pomoc w rozwiązywaniu problemów wywołanych nadmiernym stosowaniem alkoholu, narkotyków , gier hazardowych, pracy, nadmiernymi zakupami, stosowaniem telefonu komórkowego czy seksu. Uzależnienie  jednej osoby powoduje cierpienie całych rodzin. Dlatego też pomocy wymaga często cała rodzina. W prowadzonym procesie leczenia  wykorzystuję dorobek różnych nurtów pomagania korzystając z koncepcji integracyjnej łączącej idee podejścia behawioralno-poznawczego, humanistyczno-egzystencjalnego oraz psychodynamicznego. W trosce o jakość swojej pracy oraz osobisty rozwój nadal szkolę się i doskonalę warsztat pracy uczestnicząc w konferencjach, treningach i superwizji. Gwarantuję całkowitą dyskrecję i anonimowość.

Agnieszka Czarzasta-Tercjak

Specjalista Psychiatra

Specjalista psychoterapii uzależnień. Ukończyła STUDIUM SYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Specjalista Psychiatra

Piotr Wodzikowski

Opiekun grupy

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, w tym z młodzieżą „trudną”, jako instruktor harcerstwa oraz instruktor żeglarstwa. Wcześniej pracował w pionach Ruchu Drogowego Policji, gdzie zajmował się również problematyką szerzenia idei bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym trzeźwości, wśród środowisk kierowców zawodowych.

Anna Dodziuk

Psychoterapeutka, superwizorka psychoterapii

Psychoterapeutka, superwizorka psychoterapii i treningu psychologicznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowany doradca rodzinny i specjalistka psychoterapii uzależnień. Kilkanaście lat pracowała w Poradni Przedmałżeńskiej i Rodzinnej TRR, a następnie ponad dwadzieścia lat w Instytucie Psychologii Zdrowia, gdzie zajmowała się głównie pracą psychoterapeutyczną z grupami trzeźwiejących alkoholików i członków ich rodzin.

Michał Krajnik

Mam 26 lat, jestem absolwentem ośrodka In Puris, w którym leczyłem się z uzależnienia. Jestem zdrowiejącym narkomanem, alkoholikiem i hazardzistą. W pomaganiu innym uzależnionym odnalazłem radość życia. Trzeźwość daje mi tyle energii, że znajduję czas na aktywne uczestnictwo w życiu różnych wspólnot samopomocowych. Jestem studentem psychologii. Kierunek studiów oraz moje doświadczenie umożliwia mi pracę z osobami uzależnionymi. Moje hobby to różnego rodzaju aktywności fizyczne, w tym bieganie, tenis stołowy, siłownia oraz jazda rowerem.

Kadra Techniczna

Jarosław Mazur

Opiekun, obsługa techniczna Ośrodka

Absolwent Ośrodka In-Puris. Podczas pobytu tak spodobała mu się atmosfera, domowe ciepło i poczucie bezpieczeństwa, że skorzystał z propozycji i pozostał w Ośrodku, jako pracownik techniczny. Już w czasie własnej terapii udało się z niego wydobyć wiele ukrytych talentów. Stał się naszą złotą rączką i dzisiaj trudno wyobrazić sobie Ośrodek bez jego obecności.

Katarzyna Stankiewicz

Szef kuchni oraz opiekun części mieszkalnej ośrodka

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kuchni i domu wielorodzinnego. Organizowała duże przedsięwzięcia kulinarne - zarówno do strony obsługowej jak i kuchennej. Przygotowuje pyszne posiłki wkładając w nie swoje serce, jest dobrym duszkiem nie tylko kuchni, ale i całego Ośrodka. Uwielbia zaskakiwać kulinarnymi niespodziankami, rozpieszcza nas robionymi znienacka słodkimi „cosiami”.

W naszym ośrodku zmierzymy się razem z Twoimi problemami Przyjedź, przemyśl, odetchnij, twoje kłopoty odejdą w zapomnienie.

Dzięki naszym specjalistom i wyjątkowemu otoczeniu większość naszych podopiecznych nie wraca do "złych nawyków" po naszej terapii.

TOP
ZADZWOŃ602 330 352