Informacje dla klienta
PROSIMY PRZECZYTAĆ:
1. Konsultacja on-line odbywa się w zewnętrznej aplikacji, strona inpuris.pl służy wyłącznie do złożenia i opłacenia zamówienia.
2. Aby uczestniczyć w konsultacji on-line użytkownik musi posiadać dostęp do internetu o takiej przepustowości, która pozwala na prawidłowe działanie aplikacji używanych do przeprowadzenia wideokonferencji.
3. W gestii użytkownika leży prawidłowe zainstalowanie aplikacji, umiejętność jej obsługi oraz prawidłowe działanie sprzętu przechwytującego obraz/dźwięk.
4. Użytkownik jest zobowiązany do podania swojego prawidłowego, unikalnego identyfikatora w aplikacji, z której korzysta tak aby wideokonferencja mogła się odbyć.
5. Po zaakceptowaniu terminu przez nasz ośrodek, skontaktujemy się z użytkownikiem za pomocą poczty elektronicznej/rozmowy telefonicznej w celu prawidłowego dodania użytkownika w aplikacji do wideokonferencji, którą wybrał podczas składania zamówienia.
6. Brak obecności użytkownika w terminie konsultacji on-line skutkuje bezpowrotnym utraceniem środków wydanych na ten cel.
7. Wszelkie usterki techniczne, (które powstaną z winy i po stronie klienta) które uniemożliwią przeprowadzenie konsultacji on-line skutkują brakiem możliwości wszczęcia procedury reklamacyjnej.
8. Ośrodek In Puris nie prowadzi pomocy technicznej z zakresu obsługi aplikacji potrzebnych do przeprowadzenie wideokonferencji. W wypadku wykupienia konsultacji online, a braku umiejętności obsługi programów do wideokonferencji, konsultacja odbędzie się poprzez rozmowę telefoniczną.
9. Pomocy technicznej w zakresie działania aplikacji do wideokonferencji prosimy szukać na stronach dystrybutorów tychże aplikacji:
• Skype: Pomoc Skype
• Hangouts: Pomoc Hangouts
• Whatsup: Pomoc WhatsUp
10. W przypadku wyboru rozmowy telefonicznej jako środka komunikacji, rozmowa prowadzona jest na koszt zamawiającego usługę.
Piotr Wodzikowski
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, w tym z młodzieżą „trudną”, jako instruktor harcerstwa oraz instruktor żeglarstwa. Opiekował się programami trzeźwościowymi przygotowywanymi przez PARPA dla młodzieży i osób dorosłych. Współuczestniczył w przeprowadzeniu niektórych projektów PARPA, np. „Sprawdź czy twoje picie jest bezpieczne”.
Przeżył koszmar uzależnienia, leczył się w modelu społeczności terapeutycznej. Po zakończeniu terapii zrodziła się w nim życiowa pasja niesienia pomocy osobom zniewolonym uzależnieniem. Będąc jeszcze czynnym zawodowo zaangażował się w wolontariat pomagając pacjentom Ośrodka Leczenia Uzależnień i oddziału szpitala psychiatrycznego w rodzinnym mieście. Podejmował współpracę z profesjonalistami, m.in. w pełnieniu dyżurów dla osób potrzebujących pomocy w uzależnieniu oraz ich rodzin, zaangażował się w niesienie takiej pomocy poprzez internet. Pomaga osobiście osobom uzależnionym nie tylko w wyjściu z czynnego nałogu, ale również w odnalezieniu nowej drogi życia. Pracując w Ośrodku In-Puris realizuje się w swojej pasji nie rezygnując z dotychczasowych form niesienia pomocy. Wykorzystując swoje doświadczenie i umiejętności stara się wprowadzić domową ciepłą atmosferę otaczając opieką uczestników terapii również poza godzinami zajęć terapeutycznych organizując np. wspólne ogniska czy „grillowanie” z gitarą.
Michał Krajnik
Mam 26 lat, jestem absolwentem ośrodka In Puris, w którym leczyłem się z uzależnienia. Jestem zdrowiejącym narkomanem, alkoholikiem i hazardzistą. W pomaganiu innym uzależnionym odnalazłem radość życia. Trzeźwość daje mi tyle energii, że znajduję czas na aktywne uczestnictwo w życiu różnych wspólnot samopomocowych. Jestem studentem psychologii. Kierunek studiów oraz moje doświadczenie umożliwia mi pracę z osobami uzależnionymi. Moje hobby to różnego rodzaju aktywności fizyczne, w tym bieganie, tenis stołowy, siłownia oraz jazda rowerem.